Polska, pamiątkowa odznaka 5. Kresowej Dywizji Piechoty, po 1944

Cena wylicytowana: 260 zł
Aukcja zakończyła się 27-06-2019 22:09:40
182846
Opis: Polska - XX wiek - II RP na emigracji, pamiątkowa odznaka 5. Kresowej Dywizji Piechoty, po 1944, Krzyż kawalerski, w kątach ramiona krzyża Monte Cassino, na ramionach 5 - K - D - P, na dolnym ramieniu dodatkowo tarcza z krzyżem, na środku tarcza na której żubr; nakrętka sygnowana F. M. LORIOLI - MILANO - ROMA
Stan zachowania: I-, About Uncirculated
Dodatkowe informacje: tombak srebrzony, 40.5 x 41.7 mm, 19.70 g, odznaka trzyczęściowa, mocowana na słupek
Literatura: Sawicki/Wielechowski s. 489

Cena końcowa: 260 zł
Cena wywoławcza: 120 zł
Cena szacunkowa: 200 zł
Ilość odsłon: 491

1)  260 zł
2)  250 zł
3)  200 zł