Polska, pamiątkowa odznaka 5. Kresowej Dywizji Piechoty, po 1944

Cena wylicytowana: 1 700 zł
Aukcja zakończyła się 27-06-2019 22:09:20
182845
Opis: Polska - XX wiek - II RP na emigracji, pamiątkowa odznaka 5. Kresowej Dywizji Piechoty, po 1944, Krzyż kawalerski, w kątach ramiona krzyża Monte Cassino, na ramionach 5 - K - D - P, na dolnym ramieniu dodatkowo tarcza z krzyżem, na środku tarcza na której żubr; nakrętka sygnowana F. M. LORIOLI - MILANO - ROMA, punca na stronie odwrotnej
Stan zachowania: I, Uncirculated
Dodatkowe informacje: srebro próby '800', 40.6 mm x 42 mm, 20.34 g, odznaka trzyczęściowa, mocowana na słupek, odznaczenie w oryginalnym pudełku, delikatna patyna
Literatura: Sawicki/Wielechowski s. 489

Cena końcowa: 1 700 zł
Cena wywoławcza: 180 zł
Cena szacunkowa: 300 zł
Ilość przebić: 45
Ilość odsłon: 734

1)  1 700 zł
2)  1 650 zł
3)  1 500 zł
4)  1 400 zł
5)  860 zł
6)  560 zł
7)  480 zł
8)  290 zł