Rosja, rubel, 1750 ММД

Rosja, rubel, 1750 ММД

Rosja, rubel, 1750 ММД

Cena wylicytowana: 1 100 zł
Aukcja zakończyła się 27-06-2019 21:50:20
182491
Opis: Rosja - Elżbieta 1741-1761, rubel, 1750 ММД, Krasny Dvor (Moskwa)
Stan zachowania: III, Very Fine
Dodatkowe informacje: srebro 25.21 g, patyna
Literatura: Diakov 215, Bitkin 122

Cena końcowa: 1 100 zł
Cena wywoławcza: 1 050 zł
Cena szacunkowa: 1 750 zł
Ilość odsłon: 221

1)  1 100 zł
2)  1 050 zł