Prusy Książęce 1525-1657, ort, 1625

Cena wylicytowana: 240 zł
Aukcja zakończyła się 27-06-2019 21:38:20
182812
Stan zachowania: III/III+, About Good Very Fine
Dodatkowe informacje: patyna
Literatura: Shatalin GW25-1 (R2), Slg. Marienburg 1462

Cena końcowa: 240 zł
Cena wywoławcza: 180 zł
Cena szacunkowa: 300 zł
Ilość odsłon: 170

1)  240 zł
2)  230 zł
3)  210 zł
4)  185 zł