Polska, ort, 1754 EC

Polska, ort, 1754 EC

Polska, ort, 1754 EC

Cena wylicytowana: 270 zł
Aukcja zakończyła się 27-06-2019 21:17:40
182844
Opis: Polska - August III 1733-1763 - monety polsko-saskie, ort, 1754 EC, Lipsk, wąskie popiersie z owalnym, żeberkowanym przekrojem naramiennika zbroi
Stan zachowania: II-, Nearly Extremely Fine
Dodatkowe informacje: dość ładnie zachowany, delikatna patyna
Literatura: Kahnt 687 var.a

Cena końcowa: 270 zł
Cena wywoławcza: 180 zł
Cena szacunkowa: 300 zł
Ilość odsłon: 272

1)  270 zł
2)  260 zł
3)  250 zł
4)  220 zł