Polska, ort, 1623

Polska, ort, 1623

Polska, ort, 1623

Cena wylicytowana: 370 zł
Aukcja zakończyła się 27-06-2019 21:16:20
182794
Opis: Polska - Zygmunt III Waza 1587-1632 - miasto Gdańsk, ort, 1623, Gdańsk, data tylko skrócona nad herbem, końcówka napisu PR
Stan zachowania: II-, Nearly Extremely Fine
Dodatkowe informacje: miejscowa patyna
Literatura: Shatalin GD23e-8, Kop. 7504 (R)

Cena końcowa: 370 zł
Cena wywoławcza: 120 zł
Cena szacunkowa: 200 zł
Ilość przebić: 24
Ilość odsłon: 606

1)  370 zł
2)  360 zł
3)  340 zł
4)  330 zł
5)  320 zł
6)  260 zł
7)  220 zł
8)  200 zł
9)  200 zł
10)  130 zł
11)  125 zł
12)  120 zł