Niemcy, denar krzyżowy, X/XI w.

Rozpoczęcie: 17-06-2019 18:00
Zakończenie: 27-06-2019 20:52:20

Cena wylicytowana:
Aukcja zakończyła się 27-06-2019 20:52:20
181293
Opis: Niemcy - Saksonia - anonimowi biskupi sascy, denar krzyżowy, X/XI w., Aw: Kaplica, wewnątrz krzyż złożony z klinów, z boków po trzy kulki, legenda, Rw: Krzyż kawalerski, legenda
Stan zachowania: III-, Nearly Very Five
Dodatkowe informacje: srebro, 16.6 mm, 1.18 g, gięty
Literatura: CNP typ II

Cena wywoławcza: 24 zł
Cena szacunkowa: 40 zł
Ilość odsłon: 120