Cesarstwo Rzymskie, as, 15-16

Cesarstwo Rzymskie, as, 15-16

Cesarstwo Rzymskie, as, 15-16

Cena wylicytowana: 640 zł
Aukcja zakończyła się 27-06-2019 20:45:20
182820
Opis: Cesarstwo Rzymskie - Tyberiusz 14-37, as, 15-16, Rzym, Aw: Głowa Divusa Augustusa zwrócona w lewo, nad nią gwiazda, przed nią piorun, wokoło napis [DIV]VS AVGVSTVS PATER, Rw: Kobieca postać siedząca w prawo, trzymająca paterę i berło, po bokach litery S-C
Stan zachowania: II+, Choice Extremely Fine
Dodatkowe informacje: brąz 11.00 g, minimalne ślady korozji, ale pięknie zachowamy, gruba zielona patyna
Literatura: RIC 72

Cena końcowa: 640 zł
Cena wywoławcza: 300 zł
Cena szacunkowa: 500 zł
Ilość przebić: 22
Ilość odsłon: 564

1)  640 zł
2)  620 zł
3)  600 zł
4)  490 zł
5)  460 zł
6)  370 zł
7)  350 zł
8)  330 zł
9)  320 zł
10)  310 zł
11)  300 zł