Francja, asygnata na 15 soli, 4.01.1792

Cena wylicytowana: 26 zł
Aukcja zakończyła się 27-06-2019 20:21:40
206973
Opis: Francja - Domaines Nationaux, asygnata na 15 soli, 4.01.1792, seria 125
Stan zachowania: III+, Good Very Fine
Dodatkowe informacje: zmarszczenia i ugięcia papieru, przebarwienia
Literatura: Pick A54

Cena końcowa: 26 zł
Cena wywoławcza: 24 zł
Cena szacunkowa: 40 zł
Ilość odsłon: 129

1)  26 zł
2)  24 zł