Polska, 1 złoty, 1.10.1938

Polska, 1 złoty, 1.10.1938

Polska, 1 złoty, 1.10.1938

Cena wylicytowana: 280 zł
Aukcja zakończyła się 27-06-2019 20:12:40
179083
Opis: Polska - II Rzeczpospolita Polska 1918-1939 - emisje po reformie Grabskiego, 1 złoty, 1.10.1938, seria IG, numeracja 6484819
Stan zachowania: II, Extremely Fine
Dodatkowe informacje: uzupełniony mały fragment na górnym marginesie, po subtelnej konserwacji
Literatura: Lucow 719 (R3), Miłczak 78b

Cena końcowa: 280 zł
Cena wywoławcza: 180 zł
Cena szacunkowa: 300 zł
Ilość przebić: 7
Ilość odsłon: 83

1)  280 zł
2)  270 zł
3)  230 zł
4)  185 zł
5)  180 zł