czasopisma, Львiвськi нумiзматичнi записки (Lwowskie Zapiski Numizmatyczne), nr 8-9/20..

Cena wylicytowana: 50 zł
Aukcja zakończyła się 27-06-2019 20:03:20
181165
Opis: czasopisma, Львiвськi нумiзматичнi записки (Lwowskie Zapiski Numizmatyczne), nr 8-9/2011-2012
Stan zachowania: I, Uncirculated
Dodatkowe informacje: 68 stron formatu A4, miękka okładka, wewnątrz artykuły dotyczące m.in. znalezisk monet z VIII-XI w., bełskich monet księcie Jerzego Narymuntowicza, tajnych znaczków na monetach lwowskich, typologii tymfów mennicy lwowskiej z 1663 roku, rzadkich monet w zbiorach mieszczan i szlachty Lwowa, skarbu monet XIV-wiecznych z Smotricza, fałszywych monet Henryka II Walezjusza czy fałszywych trojaków Zygmunta III w obiegu monetarnym ziem ukrainskich, pięknie zachowane

Cena końcowa: 50 zł
Cena wywoławcza: 24 zł
Cena szacunkowa: 40 zł
Ilość przebić: 10
Ilość odsłon: 106

1)  50 zł
2)  50 zł