wydawnictwa polskie, Strzałkowski Jacek - Słownik medalierów polskich i z Polską związanych 150..

Cena wylicytowana: 80 zł
Aukcja zakończyła się 27-06-2019 20:02:20
181277
Opis: wydawnictwa polskie, Strzałkowski Jacek - Słownik medalierów polskich i z Polską związanych 1508-1965 (materiały); Dictionary of Medallists; Madailleure Lexikon, Warszawa 1982
Stan zachowania: I, Uncirculated
Dodatkowe informacje: 132 str. formatu C6, oprawa kartonowa, poszukiwany indeks alfabetyczny medalierów wraz ze wskazaniem znanych medali

Cena końcowa: 80 zł
Cena wywoławcza: 18 zł
Cena szacunkowa: 30 zł
Ilość przebić: 13
Ilość odsłon: 74

1)  80 zł
2)  75 zł
3)  55 zł
4)  55 zł