wydawnictwa polskie, Jacek Strzałkowski - Projekty monet polskich 1923-1938, Warszawa 1983

Cena wylicytowana: 80 zł
Aukcja zakończyła się 27-06-2019 20:01:40
181289
Opis: wydawnictwa polskie, Jacek Strzałkowski - Projekty monet polskich 1923-1938, Warszawa 1983
Stan zachowania: I, Uncirculated
Dodatkowe informacje: 35 stron formatu 12 x 21 cm, oprawa miękka, ilustrowana praca dotycząca konkursów na projekty monet polskich

Cena końcowa: 80 zł
Cena wywoławcza: 42 zł
Cena szacunkowa: 70 zł
Ilość przebić: 7
Ilość odsłon: 95

1)  80 zł
2)  75 zł
3)  55 zł
4)  48 zł
5)  44 zł
6)  42 zł