literatura numizmatyczna, Katalog 5 aukcji WCN, 19.11.1993

Cena wylicytowana: 32 zł
Aukcja zakończyła się 27-06-2019 20:00:20
91821
Opis: literatura numizmatyczna - katalogi aukcyjne, Katalog 5 aukcji WCN, 19.11.1993
Stan zachowania: I, Uncirculated
Dodatkowe informacje: 47 stron formatu A4, oprawa kartonowa, 600 pozycji, katalog kolekcji Dąbrowskiego, największego na świecie zbioru XIX-wiecznych banknotów polskich

Cena końcowa: 32 zł
Cena wywoławcza: 24 zł
Cena szacunkowa: 40 zł
Ilość przebić: 2
Ilość odsłon: 97

1)  32 zł
2)  30 zł