Rosja, 4 1/2 % obligacja wartości 125 rubli, 1887-1888

Cena wylicytowana: 46 zł
Aukcja zakończyła się 27-06-2019 20:35:20
178020
Opis: Rosja - Kolej Iwangorodzko- Dąbrowska, 4 1/2 % obligacja wartości 125 rubli, 1887-1888, Warszawa, numeracja 137691, wraz z talonem i 13 kuponami
Stan zachowania: III+, Good Very Fine
Dodatkowe informacje:

Cena końcowa: 46 zł
Cena wywoławcza: 12 zł
Cena szacunkowa: 20 zł
Ilość odsłon: 119

1)  46 zł
2)  44 zł
3)  32 zł
4)  28 zł
5)  24 zł
6)  20 zł
7)  18 zł
8)  12 zł