Watykan, medal na pamiątkę ustawienia pomników św. Piotra i Pawła u podstawy schodów bazyliki watykańskiej, 1847

Cena wylicytowana: 430 zł
Aukcja zakończyła się 13-06-2019 22:41:40
181970
Opis: Watykan - Pius IX 1846-1878, medal na pamiątkę ustawienia pomników św. Piotra i Pawła u podstawy schodów bazyliki watykańskiej, 1847, Rzym, Aw: Popiersie Piusa IX w prawo, niżej sygnatura G•GIROMETTI•F•, PIVS IX PONT• - MAX•ANNO II•, Rw: Pomniki św. Piotra i Pawła, BASIL•VATICANE - DECVS•ADDITVM, w odcinku A•MDCCCXLVII, medal projektu Giuseppe Giromettiego
Stan zachowania: II, Extremely Fine
Dodatkowe informacje: srebro, 43.4 mm, 33.94 g, nakład 3 175 sztuk

Cena końcowa: 430 zł
Cena wywoławcza: 150 zł
Cena szacunkowa: 250 zł
Ilość odsłon: 285

1)  430 zł
2)  420 zł
3)  330 zł
4)  310 zł
5)  190 zł
6)  155 zł