Watykan, medal na pamiątkę renowacji i rozbudowy Pałacu Laterańskiego, 1853

Cena wylicytowana: 410 zł
Aukcja zakończyła się 13-06-2019 22:41:20
181969
Opis: Watykan - Pius IX 1846-1878, medal na pamiątkę renowacji i rozbudowy Pałacu Laterańskiego, 1853, Rzym, Aw: Popiersie papieża Piusa IX w lewo, niżej sygnatura GIVS•CERBARA•F, PIVS•IX•PONTIFEX. - MAXIMVS•AN•VIII•, Rw: Widok holu wejściowego Muzeum Laterańskiego, w odcinku MVSEVM•IN•AEDIBVS•LATTERAN• / AVCTVM / AN•MDCCCLIII• / GC, medal projektu Giuseppe Cerbary, wyemitowany 29 czerwca 1853
Stan zachowania: II, Extremely Fine
Dodatkowe informacje: srebro, 43.4 mm, 34.51 g, nakład 3 020 sztuk, niewielkie uderzenie przy krawędzi

Cena końcowa: 410 zł
Cena wywoławcza: 150 zł
Cena szacunkowa: 250 zł
Ilość odsłon: 289

1)  410 zł
2)  400 zł
3)  290 zł
4)  190 zł
5)  165 zł
6)  160 zł
7)  150 zł