Rosja, żeton o nominale 1 rubla, 1905

Rozpoczęcie: 03-06-2019 18:00
Zakończenie: 13-06-2019 22:41:00

Cena wylicytowana:
Aukcja zakończyła się 13-06-2019 22:41:00
181939
Opis: Rosja - Połtawa, żeton o nominale 1 rubla, 1905, numer 339
Stan zachowania: III, Very Fine
Dodatkowe informacje: mosiądz 36.8 mm x 29.7 mm, 9.44 g, jednostronny żeton w kształcie medalika, z uszkodzoną zawieszką

Cena wywoławcza: 36 zł
Cena szacunkowa: 60 zł
Ilość odsłon: 153