Rosja, rubel, 1778 СПБ ΘЛ

Rosja, rubel, 1778 СПБ ΘЛ

Rosja, rubel, 1778 СПБ ΘЛ

Cena wylicytowana: 560 zł
Aukcja zakończyła się 13-06-2019 22:33:20
181665
Opis: Rosja - Katarzyna II 1762-1796, rubel, 1778 СПБ ΘЛ, Petersburg
Stan zachowania: III, Very Fine
Dodatkowe informacje: srebro 24.70 g, nierówna patyna
Literatura: Diakov 374, Bitkin 226

Cena końcowa: 560 zł
Cena wywoławcza: 240 zł
Cena szacunkowa: 400 zł
Ilość odsłon: 292

1)  560 zł
2)  540 zł
3)  430 zł
4)  420 zł
5)  390 zł
6)  280 zł
7)  270 zł
8)  260 zł
9)  240 zł