Niemcy, dwutalar = 3 1/2 guldena, 1854 B

Cena wylicytowana: 760 zł
Aukcja zakończyła się 13-06-2019 22:25:00
181836
Opis: Niemcy - Hanower - Jerzy V 1851-1866, dwutalar = 3 1/2 guldena, 1854 B, Hanower
Stan zachowania: II-, Nearly Extremely Fine
Dodatkowe informacje: ładnie zachowany, niewielkie uszkodzenia na obrzeżu monety
Literatura: AKS 142, Dav. 681, Thun 173

Cena końcowa: 760 zł
Cena wywoławcza: 760 zł
Cena szacunkowa: 1 250 zł
Ilość odsłon: 219

1)  760 zł