Polska, 1 grosz, 1930

Polska, 1 grosz, 1930

Polska, 1 grosz, 1930

Cena wylicytowana: 380 zł
Aukcja zakończyła się 13-06-2019 21:59:20
181704
Opis: Polska - II Rzeczpospolita Polska 1918-1939, 1 grosz, 1930, Warszawa
Stan zachowania: I, Uncirculated
Dodatkowe informacje: patyna, piękna moneta w pudełku firmy NGC 3212426-015 z oceną MS64 BN
Literatura: Parchimowicz 101e

Cena końcowa: 380 zł
Cena wywoławcza: 120 zł
Cena szacunkowa: 200 zł
Ilość odsłon: 226

1)  380 zł
2)  370 zł
3)  350 zł
4)  330 zł
5)  230 zł
6)  160 zł
7)  150 zł
8)  145 zł
9)  125 zł