Polska, 1 grosz, 1928

Polska, 1 grosz, 1928

Polska, 1 grosz, 1928

Cena wylicytowana: 210 zł
Aukcja zakończyła się 13-06-2019 21:59:00
181703
Opis: Polska - II Rzeczpospolita Polska 1918-1939, 1 grosz, 1928, Warszawa
Stan zachowania: I, Uncirculated
Dodatkowe informacje: patyna, piękny egzemplarz w pudełku firmy NGC 2753681-008 z oceną MS64 BN
Literatura: Parchimowicz 101d

Cena końcowa: 210 zł
Cena wywoławcza: 60 zł
Cena szacunkowa: 100 zł
Ilość odsłon: 179

1)  210 zł
2)  200 zł
3)  180 zł
4)  130 zł
5)  105 zł
6)  95 zł
7)  85 zł
8)  70 zł
9)  65 zł
10)  60 zł