Polska, 1złoty, 1925

Polska, 1złoty, 1925

Polska, 1złoty, 1925

Cena wylicytowana: 185 zł
Aukcja zakończyła się 13-06-2019 21:56:40
181608
Opis: Polska - II Rzeczpospolita Polska 1918-1939, 1złoty, 1925, Londyn, popiersie kobiety z kłosami
Stan zachowania: III+, Good Very Fine
Dodatkowe informacje: niejednorodna patyna
Literatura: Parchimowicz 107b

Cena końcowa: 185 zł
Cena wywoławcza: 75 zł
Cena szacunkowa: 125 zł
Ilość odsłon: 124

1)  185 zł
2)  180 zł
3)  150 zł
4)  110 zł
5)  100 zł
6)  85 zł