Polska, 5 złotych, 1930

Polska, 5 złotych, 1930

Polska, 5 złotych, 1930

Cena wylicytowana: 1 050 zł
Aukcja zakończyła się 13-06-2019 21:50:20
181690
Stan zachowania: I-, About Uncirculated
Dodatkowe informacje: subtelna patyna, piękny egzemplarz w pudełku firmy NGC 2782136-005 z oceną MS61
Literatura: Parchimowicz 115a

Cena końcowa: 1 050 zł
Cena wywoławcza: 600 zł
Cena szacunkowa: 1 000 zł
Ilość odsłon: 419

1)  1 050 zł
2)  1 000 zł
3)  980 zł
4)  940 zł
5)  940 zł
6)  900 zł
7)  840 zł
8)  800 zł
9)  720 zł
10)  700 zł
11)  680 zł
12)  660 zł
13)  640 zł
14)  600 zł