Polska, 1 1/2 rubla = 10 złotych, 1833 НГ

Cena wylicytowana: 490 zł
Aukcja zakończyła się 13-06-2019 21:43:40
181774
Opis: Polska - Zabór rosyjski - Mikołaj I 1825-1855, 1 1/2 rubla = 10 złotych, 1833 НГ, Petersburg, krzyż nad koroną nisko ulokowany
Stan zachowania: III/IV, Very Fine / Fine
Dodatkowe informacje: plamista patyna
Literatura: Berezowski 10 zł, Plage 313, Bitkin 1083

Cena końcowa: 490 zł
Cena wywoławcza: 150 zł
Cena szacunkowa: 250 zł
Ilość przebić: 25
Ilość odsłon: 243

1)  490 zł
2)  480 zł
3)  440 zł
4)  330 zł
5)  300 zł
6)  290 zł
7)  270 zł
8)  260 zł
9)  250 zł
10)  230 zł
11)  155 zł