Polska, 1 złoty, 1824 IB

Polska, 1 złoty, 1824 IB

Polska, 1 złoty, 1824 IB

Cena wylicytowana: 220 zł
Aukcja zakończyła się 13-06-2019 21:42:00
181773
Opis: Polska - Królestwo Kongresowe 1815-1835 - Aleksander I 1815-1825, 1 złoty, 1824 IB, Warszawa
Stan zachowania: III/IV, Very Fine / Fine
Dodatkowe informacje: ciemna patyna, rzadki rocznik
Literatura: Berezowski 2.50 zł, Bitkin 846 (R), Plage 68

Cena końcowa: 220 zł
Cena wywoławcza: 90 zł
Cena szacunkowa: 150 zł
Ilość odsłon: 183

1)  220 zł
2)  220 zł
3)  200 zł
4)  160 zł
5)  110 zł
6)  100 zł
7)  90 zł