Polska, szeląg miedziany, 1768 G

Cena wylicytowana: 75 zł
Aukcja zakończyła się 13-06-2019 21:33:40
181748
Opis: Polska - Stanisław August Poniatowski 1764-1795 - monety koronne, szeląg miedziany, 1768 G, Kraków, duży monogram
Stan zachowania: II, Extremely Fine
Dodatkowe informacje: zielonkawa patyna
Literatura: Berezowski 0.40 zł, Plage 7, Plage-miedź 5

Cena końcowa: 75 zł
Cena wywoławcza: 60 zł
Cena szacunkowa: 100 zł
Ilość odsłon: 129

1)  75 zł
2)  70 zł
3)  65 zł
4)  60 zł