Polska, złotówka, 1792 M.V.

Polska, złotówka, 1792 M.V.

Polska, złotówka, 1792 M.V.

Cena wylicytowana: 175 zł
Aukcja zakończyła się 13-06-2019 21:30:40
181747
Opis: Polska - Stanisław August Poniatowski 1764-1795 - monety koronne, złotówka, 1792 M.V., Warszawa
Stan zachowania: III+, Good Very Fine
Dodatkowe informacje: justowana, nierówna patyna
Literatura: Berezowski 1.25 zł, Plage 300

Cena końcowa: 175 zł
Cena wywoławcza: 90 zł
Cena szacunkowa: 150 zł
Ilość odsłon: 155

1)  175 zł
2)  170 zł
3)  160 zł
4)  140 zł
5)  90 zł