Polska, 1/6 talara (4 grosze), 1763 FWôF

Cena wylicytowana: 135 zł
Aukcja zakończyła się 13-06-2019 21:23:00
181588
Opis: Polska - August III 1733-1763 - monety sasko-polskie, 1/6 talara (4 grosze), 1763 FWôF, Drezno
Stan zachowania: III/III+, About Good Very Fine
Dodatkowe informacje: zielonkawa patyna
Literatura: Kahnt FA2 565, Kop. 11355 (R), Mers. 1759

Cena końcowa: 135 zł
Cena wywoławcza: 75 zł
Cena szacunkowa: 120 zł
Ilość odsłon: 365

1)  135 zł
2)  130 zł
3)  125 zł
4)  120 zł
5)  100 zł
6)  90 zł
7)  85 zł
8)  80 zł