Polska, półgrosz koronny, 1406-1407

Cena wylicytowana: 155 zł
Aukcja zakończyła się 13-06-2019 20:52:00
181972
Opis: Polska - Władysław Jagiełło 1386-1434, półgrosz koronny, 1406-1407, Kraków, bez znaku pod koroną
Stan zachowania: III, Very Fine
Dodatkowe informacje: srebro 1.20 g, ciemna patyna, punktowy zielony nalot
Literatura: Frynas P.16.1/7, Kop. 359, Kubiak typ XI, Pawlikowski typ VII.1

Cena końcowa: 155 zł
Cena wywoławcza: 48 zł
Cena szacunkowa: 80 zł
Ilość odsłon: 314

1)  155 zł
2)  150 zł
3)  110 zł
4)  60 zł