Grecja i posthellenistyczne, diobol, IV w. pne

Cena wylicytowana: 190 zł
Aukcja zakończyła się 13-06-2019 20:46:40
182116
Opis: Grecja i posthellenistyczne - Tracja - Apollonia Pontika, diobol, IV w. pne, Aw: Głowa Gorgony na wprost; Rw: Kotwica, pod nią litera A (z lewej) i rak, po lewej litery ΣΩ -fragment nazwy magistratu
Stan zachowania: II, Extremely Fine
Dodatkowe informacje: srebro 9.5 mm, 1.24 g, ładnie zachowany, rzadki
Literatura: SNG Cracow 3 182, SNG Ruse 364-365

Cena końcowa: 190 zł
Cena wywoławcza: 150 zł
Cena szacunkowa: 250 zł
Ilość odsłon: 267

1)  190 zł
2)  185 zł
3)  175 zł