wydawnictwa polskie, Strzałkowski Jacek - Słownik medalierów polskich i z Polską związanych 150..

Cena wylicytowana: 65 zł
Aukcja zakończyła się 13-06-2019 20:04:40
181276
Opis: wydawnictwa polskie, Strzałkowski Jacek - Słownik medalierów polskich i z Polską związanych 1508-1965 (materiały); Dictionary of Medallists; Madailleure Lexikon, Warszawa 1982
Stan zachowania: I, Uncirculated
Dodatkowe informacje: 132 str. formatu C6, oprawa kartonowa, poszukiwany indeks alfabetyczny medalierów wraz ze wskazaniem znanych medali

Cena końcowa: 65 zł
Cena wywoławcza: 18 zł
Cena szacunkowa: 30 zł
Ilość odsłon: 189

1)  65 zł
2)  60 zł
3)  50 zł
4)  46 zł
5)  38 zł
6)  30 zł
7)  20 zł