wydawnictwa polskie, Jacek Strzałkowski - Projekty monet polskich 1923-1938, Warszawa 1983

Cena wylicytowana: 125 zł
Aukcja zakończyła się 13-06-2019 20:04:00
181286
Opis: wydawnictwa polskie, Jacek Strzałkowski - Projekty monet polskich 1923-1938, Warszawa 1983
Stan zachowania: I, Uncirculated
Dodatkowe informacje: 35 stron formatu 12 x 21 cm, oprawa miękka, ilustrowana praca dotycząca konkursów na projekty monet polskich

Cena końcowa: 125 zł
Cena wywoławcza: 42 zł
Cena szacunkowa: 70 zł
Ilość odsłon: 270

1)  125 zł
2)  120 zł
3)  110 zł
4)  100 zł
5)  55 zł
6)  42 zł