wydawnictwa polskie, Ferdynand Friedensburg - Monety śląskie średniowiecza, Tablice (I-XLVI); W..

Cena wylicytowana: 110 zł
Aukcja zakończyła się 13-06-2019 20:03:00
181918
Opis: wydawnictwa polskie, Ferdynand Friedensburg - Monety śląskie średniowiecza, Tablice (I-XLVI); Warszawa 1968 (reprint PTAiN)
Stan zachowania: II, Extremely Fine
Dodatkowe informacje: 19 stron i 46 tablic formatu A5, oprawa kartonowan polskie wydanie tablic z pracy Friedensburga wraz z proponowaną atrybucją, ładnie zachowane, grzbiet minimalnie naddarty, delikatne zgięcia rogów okładki i pierwszych stron

Cena końcowa: 110 zł
Cena wywoławcza: 30 zł
Cena szacunkowa: 50 zł
Ilość odsłon: 323

1)  110 zł
2)  105 zł
3)  60 zł
4)  55 zł
5)  38 zł
6)  34 zł