wydawnictwa zagraniczne, Igor Shatalin - Orts of Sigismund III Vasa and orts of Gustav Adolf, orts ..

Cena wylicytowana: 95 zł
Aukcja zakończyła się 13-06-2019 20:02:40
181417
Opis: wydawnictwa zagraniczne, Igor Shatalin - Orts of Sigismund III Vasa and orts of Gustav Adolf, orts of Georg Wilhelm, 3. wydanie, Kijów 2015
Stan zachowania: I-, About Uncirculated
Dodatkowe informacje: ok. 150 stron formatu A5, oprawa twarda lakierowana, skatalogowane i zilustrowane kilkoma tysiącami odmian ortów, stan bardzo dobry, minimalnie porysowana okładka, lekkie uderzenie górnej krawędzi oprawy

Cena końcowa: 95 zł
Cena wywoławcza: 46 zł
Cena szacunkowa: 75 zł
Ilość odsłon: 476

1)  95 zł
2)  90 zł
3)  85 zł
4)  70 zł
5)  46 zł