wydawnictwa zagraniczne, Marian Gumowski - Mennica bydgoska, reedycja wydania z 1955 roku; Bydgoszc..

Cena wylicytowana: 220 zł
Aukcja zakończyła się 13-06-2019 20:02:20
181418
Opis: wydawnictwa zagraniczne, Marian Gumowski - Mennica bydgoska, reedycja wydania z 1955 roku; Bydgoszcz 2005
Stan zachowania: I-, About Uncirculated
Dodatkowe informacje: 291 + 37 stron wstępu, format ok. B5, twarda oprawa, reedycja PTN na 50-lecie oryginalnego wydania, bardzo rzadka i poszukiwana pozycja, pięć rozgięć, bez luźnych stron, kilka stron delikatnie poplamionych

Cena końcowa: 220 zł
Cena wywoławcza: 46 zł
Cena szacunkowa: 75 zł
Ilość odsłon: 677

1)  220 zł
2)  210 zł
3)  175 zł
4)  145 zł
5)  100 zł
6)  80 zł
7)  55 zł
8)  50 zł
9)  48 zł