wydawnictwa polskie, Emeric Hutten-Czapski - Catalogue de la Collection des Medailles et Monnai..

Cena wylicytowana: 360 zł
Aukcja zakończyła się 13-06-2019 20:02:00
181922
Opis: wydawnictwa polskie, Emeric Hutten-Czapski - Catalogue de la Collection des Medailles et Monnaies Polonaises, vol. I-V, St. Petersburg-Kraków 1871-1916 (reprint wydany w Grazu w 1957)
Stan zachowania: I/I-, Choice About Uncirculated
Dodatkowe informacje: przedruk wydania z lat 1871- 1916, oprawa twarda, razem 3 woluminy w osobnych oprawach, bardzo obszerny katalog monet i medali polskich, najpełniejsze opracowanie medali polskich XX wieku, bardzo ładnie zachowane, zamiast stron 495-502 tomu II zdublowane strony 219-226, strony 495-502 dołożone w formie kserokopii, kilka stron w tomie IV ma ślady po zgięciu górnego rogu

Cena końcowa: 360 zł
Cena wywoławcza: 120 zł
Cena szacunkowa: 200 zł
Ilość odsłon: 824

1)  360 zł
2)  350 zł
3)  290 zł
4)  270 zł
5)  230 zł
6)  210 zł
7)  200 zł
8)  140 zł
9)  130 zł
10)  125 zł
11)  120 zł