literatura numizmatyczna, Katalog 47 aukcji WCN, 4.11.2011

Cena wylicytowana: 28 zł
Aukcja zakończyła się 13-06-2019 20:00:40
91838
Opis: literatura numizmatyczna - katalogi aukcyjne, Katalog 47 aukcji WCN, 4.11.2011
Stan zachowania: I, Uncirculated
Dodatkowe informacje: 115 stron formatu A4, oprawa kartonowa lakierowana, 440 pozycji wybranych z bardzo bogatego zbioru Janusza Lucow, często ilustrowane w katalogu kolekcji Lucow autorstwa Jerzego Koziczyńskiego, pozycje ukazujące przekrojowo historię polskich banknotów od czasów Stanisława Augusta Poniatowskiego po wczesne lata Polskiej Rzeczypospolitej Ludowej

Cena końcowa: 28 zł
Cena wywoławcza: 24 zł
Cena szacunkowa: 40 zł
Ilość przebić: 3
Ilość odsłon: 80

1)  28 zł
2)  26 zł
3)  24 zł