Polska, medal Samuel Bogusław Linde, 1816

Cena wylicytowana: 470 zł
Aukcja zakończyła się 13-06-2019 22:42:00
180410
Opis: Polska - XIX wiek, medal Samuel Bogusław Linde, 1816, Aw: Popiersie w lewo, u góry SAMUEL BOGUMIŁ LINDE, sygnowany na odcięciu rękawa 'Bürend w Wars.', Rw: W wieńcu laurowym w czterech liniach ZA SŁOWNIK POLSKIEGO IĘZYKA, w odcinku ZIOMKOWIE 1816•
Stan zachowania: III, Very Fine
Dodatkowe informacje: brąz, 50.7 mm, 44.96 g, patyna, pęknięcie stempla

Cena końcowa: 470 zł
Cena wywoławcza: 240 zł
Cena szacunkowa: 400 zł
Ilość odsłon: 385

1)  470 zł
2)  460 zł
3)  420 zł
4)  370 zł