Polska, odznaka instruktorska Szkoły Podoficerskiej dla Małoletnich (wtórnik)

Monety złote, antyczne, średniowieczne, polskie i zagraniczne, medale
Rozpoczęcie: 27-05-2019 18:00
Zakończenie: 06-06-2019 22:37:00

Cena wylicytowana:
Aukcja zakończyła się 06-06-2019 22:37:00
181534
Opis: Polska - II Rzeczpospolita 1918-1939, odznaka instruktorska Szkoły Podoficerskiej dla Małoletnich (wtórnik), Tarcza, częściowo emaliowana na czerwono, na środku słońce z promieniami wokół, na tarczy osadzony wieniec, w którym skrzyżowane dwa karabiny, niżej otwarta księga, odznaka dwuczęścowa, mocowana na słupek, nakrętka sygnowana Z.DĄBROWSKI - WARSZAWA
Stan zachowania: II/II-, About Near Extremely Fine
Dodatkowe informacje: tombak, 31.7 x 44.7 mm, 28.99 g, niewielki ubytek na dole księgi, lekko zgięty słupek
Literatura: Sawicki/Wielechowski s. 453 (oryginał)

Cena wywoławcza: 240 zł
Cena szacunkowa: 400 zł
Ilość odsłon: 598