Polska, żołnierska odznaka pamiątkowa 36. pułku piechoty legii akademickiej, II wzoru, po 1928

Monety złote, antyczne, średniowieczne, polskie i zagraniczne, medale

Cena wylicytowana: 540 zł
Aukcja zakończyła się 06-06-2019 22:36:40
181533
Opis: Polska - II Rzeczpospolita 1918-1939, żołnierska odznaka pamiątkowa 36. pułku piechoty legii akademickiej, II wzoru, po 1928, Krzyż kawalerski, na ramionach herby warszawskich uczelni: Uniwersytetu, Politechniki, Szkoły Głównej Gospodarstwa Wiejskiego i Wyższej Szkoły Handlowej, odznaka jednoczęściowa, mocowana na słupek, nakrętka sygnowana W. GONTARCZYK - WARSZAWA / MIODOWA 19
Stan zachowania: II-, Nearly Extremely Fine
Dodatkowe informacje: tombak srebrzony, 40.4 x 40.5 mm, 17.90 g, przetarte srzebrzenie
Literatura: Sawicki s. 90

Cena końcowa: 540 zł
Cena wywoławcza: 420 zł
Cena szacunkowa: 700 zł
Ilość odsłon: 1128

1)  540 zł
2)  520 zł
3)  470 zł