Polska, Odznaka Związku Byłych Ochotników Armii Polskiej (wtórnik)

Monety złote, antyczne, średniowieczne, polskie i zagraniczne, medale
Rozpoczęcie: 27-05-2019 18:00
Zakończenie: 06-06-2019 22:36:20

Cena wylicytowana:
Aukcja zakończyła się 06-06-2019 22:36:20
181532
Opis: Polska - II Rzeczpospolita 1918-1939, Odznaka Związku Byłych Ochotników Armii Polskiej (wtórnik), Krzyż maltański, na jego ramionach Krzyż Niepodległości, w medalionie Orzeł, wokół krótego daty 1914-1921, między ramionami skrzyżowane miecze, odznaka dwuczęściowa, mocowana na słupek, nakrętka sygnowana A. TYRAŁA POZNAŃ
Stan zachowania: II, Extremely Fine
Dodatkowe informacje: mosiądz, emalia, 38.3 x 38.6 mm, 19.20 g
Literatura: Stela 19.17.a (oryginał), Sawicki/Wielechowski s. 612 (oryginał)

Cena wywoławcza: 240 zł
Cena szacunkowa: 400 zł
Ilość przebić: 0
Ilość odsłon: 162