Polska, medal, 1935

Monety złote, antyczne, średniowieczne, polskie i zagraniczne, medale
Polska, medal, 1935

Polska, medal, 1935

Cena wylicytowana: 125 zł
Aukcja zakończyła się 06-06-2019 22:36:00
181097
Opis: Polska - II Rzeczpospolita Polska 1918-1939, medal, 1935, wybity z okazji XV-lecia odzyskania dostępu do morza, niesygnowany, autorstwa T. Breyer'a, Aw: Okręt w prawo, poniżej napis "M/S PIŁSUDSKI", Rw: Postać Anioła z mieczem i tarczą, napis w otoku LIGA MORSKA I KOLONIALNA
Stan zachowania: II, Extremely Fine
Dodatkowe informacje: brąz 34 mm, 13.56 g
Literatura: Strzałkowski 763

Cena końcowa: 125 zł
Cena wywoławcza: 48 zł
Cena szacunkowa: 80 zł
Ilość odsłon: 233

1)  125 zł
2)  120 zł
3)  50 zł
4)  48 zł