Polska, medalik religijny z uszkiem, 1888

Monety złote, antyczne, średniowieczne, polskie i zagraniczne, medale

Cena wylicytowana: 65 zł
Aukcja zakończyła się 06-06-2019 22:35:20
181239
Opis: Polska - XIX wiek, medalik religijny z uszkiem, 1888, Aw: Kościół w Sulisławicach, PAMIĄT. PRZENIESIENIA DO NOWEGO KOSC. POSTAWIONEGO Z OFIAR CAŁEGO KRAJU OBRAZU MATKI BOSKIEJ BOLESNEJ / SŁYNĄCEGO CUDAMI I ŁASKAMI W SULISŁAWICACH W SANDOMIERSKIM ORAZ KONSEKR. TEGOŻ KOŚC. / ODBYTEJ PRZEZ J.E.X. BISKUPA SOTKIEWICZA D. 18 WRZEŚ. 1888 R., Rw: Obraz Matki Boskiej Sulisławskiej podtrzymywany przez dwa anioły, w dolnej części obrazu sygnatura WYK. F. WITKOWSKI, niżej O BOLESNA MATKO PANA / OBOK SYNA ROZPŁAKANA / ZBAW PRZEZ ŚWIĘTE JEGO RANY / MATKO! LUD TWÓJ UKOCHANY / + / ODB P. BITSCHAN
Stan zachowania: I-, About Uncirculated
Dodatkowe informacje: srebro, 29 mm, 7.72 g, piękny

Cena końcowa: 65 zł
Cena wywoławcza: 60 zł
Cena szacunkowa: 100 zł
Ilość odsłon: 475

1)  65 zł
2)  60 zł