Wielka Brytania, medal na pamiątkę srebrnych godów Jerzego V i Marii, 1935

Monety złote, antyczne, średniowieczne, polskie i zagraniczne, medale

Cena wylicytowana: 42 zł
Aukcja zakończyła się 06-06-2019 22:34:20
181237
Opis: Wielka Brytania - Jerzy V 1910-1936, medal na pamiątkę srebrnych godów Jerzego V i Marii, 1935, Aw: Popiersia Marii i Jerzego V w lewo, VI•MAI•MCMX - MCMXXXV, Rw: Zamek, z prawej sygnatura PM, STET FORTUNA DOMUS
Stan zachowania: III+, Good Very Fine
Dodatkowe informacje: srebro, 31.8 mm, 15.70 g, medal wyczyszczony

Cena końcowa: 42 zł
Cena wywoławcza: 36 zł
Cena szacunkowa: 60 zł
Ilość odsłon: 208

1)  42 zł
2)  40 zł
3)  38 zł