Stany Zjednoczone Ameryki (USA), medal z uszkiem z okazji wystawy światowej w Chicago, 1893

Monety złote, antyczne, średniowieczne, polskie i zagraniczne, medale
Rozpoczęcie: 27-05-2019 18:00
Zakończenie: 06-06-2019 22:33:20

Cena wylicytowana:
Aukcja zakończyła się 06-06-2019 22:33:20
181207
Opis: Stany Zjednoczone Ameryki (USA), medal z uszkiem z okazji wystawy światowej w Chicago, 1893, Aw: Popiersie Krzysztofa Kolumba pod którym wzlatujący orzeł, z prawej sygnatura K.W.Z.EDIT., w otoku CHRISTOPHER COLUMBUS, Rw: Budynek administracji wystawy, IN COMMEMOR•OF THE WORLD'S - COLUMB•EXHIBITION CHICAGO, w odcinku 1893
Stan zachowania: II-/III+, Extremely Fine / Very Fine
Dodatkowe informacje: brąz, 37.1 mm, 19.53 g, patyna, medal lekko zgięty

Cena wywoławcza: 60 zł
Cena szacunkowa: 100 zł
Ilość odsłon: 210