Rosja, medal nagrodowy męskiego gimnazjum, ok. 1835

Monety złote, antyczne, średniowieczne, polskie i zagraniczne, medale

Cena wylicytowana: 1 750 zł
Aukcja zakończyła się 06-06-2019 22:33:00
180955
Opis: Rosja - Mikołaj I 1825-1855, medal nagrodowy męskiego gimnazjum, ok. 1835, Aw: Dwugłowy orzeł, Rw: Minerwa trzymająca wieniec i lampkę oliwną, z boków sowa, globus i skrzynia ze zwojami
Stan zachowania: I/I-, Choice About Uncirculated
Dodatkowe informacje: srebro, 42.5 mm, 25.59 g, delikatna patyna, piękny
Literatura: Diakov 523.3

Cena końcowa: 1 750 zł
Cena wywoławcza: 1 500 zł
Cena szacunkowa: 2 500 zł
Ilość odsłon: 403

1)  1 750 zł
2)  1 700 zł
3)  1 600 zł
4)  1 550 zł