Niemcy, medal satyryczny "Deutscher Not- und Schmach-Taler", 1921

Monety złote, antyczne, średniowieczne, polskie i zagraniczne, medale
Rozpoczęcie: 27-05-2019 18:00
Zakończenie: 06-06-2019 22:32:00
Niemcy, medal satyryczny

Cena wylicytowana:
Aukcja zakończyła się 06-06-2019 22:32:00
181413
Opis: Niemcy - Republika Weimarska 1918-1933, medal satyryczny "Deutscher Not- und Schmach-Taler", 1921, Norymberga, Aw: Umundurowany afrykański Poilu trzymający karabin i bagnet nękający półnagą Niemkę, Rw: Napis DEUTSCHER NOT UND SCHMACH TALER, poniżej złamany miecz, sygnowany Wittig Friesen, Lauer Nürnberg
Stan zachowania: III+, Good Very Fine
Dodatkowe informacje: mosiądz srebrzony, 38.4 mm, 20.00 g

Cena wywoławcza: 30 zł
Cena szacunkowa: 50 zł
Ilość odsłon: 267