Niemcy, medalik z okazji 100. rocznicy utworzenia 23. pułku piechoty, 1913

Monety złote, antyczne, średniowieczne, polskie i zagraniczne, medale

Cena wylicytowana: 185 zł
Aukcja zakończyła się 06-06-2019 22:31:20
181209
Opis: Niemcy - Wilhelm II 1888-1918, medalik z okazji 100. rocznicy utworzenia 23. pułku piechoty, 1913, Aw: Popiersia Fryderyka Wilhelma III i Wilhelma II w prawo, na dole sygnatura L.CHR.LAUER NUERNBERG, S. M. KÖNIG FRIEDR. WILH. III•S. M. KAISER U. KÖNIG WILHELM II, Rw: W wieńcu ZUR / 100 JÄHRIGEN / JUBELFEIER / DES INFANTERIE / REGIMENTS / VON WINTERFELDT / (2.OBERSCHLESISCHES) / - No 23 - / 1813-1913, medal 23. pułku piechoty (2. górnośląskiego), stacjonującego w Nysie
Stan zachowania: II, Extremely Fine
Dodatkowe informacje: srebro, 33.5 mm, 19.06 g
Literatura: Sakwerda s. 214

Cena końcowa: 185 zł
Cena wywoławcza: 60 zł
Cena szacunkowa: 100 zł
Ilość odsłon: 408

1)  185 zł
2)  180 zł