Niemcy, żeton pośmiertny, 1793

Monety złote, antyczne, średniowieczne, polskie i zagraniczne, medale

Cena wylicytowana: 90 zł
Aukcja zakończyła się 06-06-2019 22:30:20
180976
Opis: Niemcy, żeton pośmiertny, 1793, Norymberga, Aw: Głowa władcy w lewo, na dole nieczytelna sygnatura, LUD•XVI REX GALLIAE DEFUNCTUS, Rw: Urna na której LOUIS / XVI, z boków leżące korona i berło, SOL REGNI ABIT, w odcinku D•21 IAN• / 1793
Stan zachowania: III+, Good Very Fine
Dodatkowe informacje: cyna, 27.5 mm, 5.55 g

Cena końcowa: 90 zł
Cena wywoławcza: 75 zł
Cena szacunkowa: 125 zł
Ilość odsłon: 349

1)  90 zł
2)  85 zł
3)  75 zł